Lekcja inaczej w klasie IIIF

Po raz kolejny w klasie IIIF to uczniowie poprowadzili swoją lekcję. Tym razem tematy prezentowane na forum klasy to: „Origami” oraz „Kleopatra, Faraon, Sfinks i spółka”. W przypadku pierwszego projektu, mogliśmy, poznać na czym polega sztuka origami.
Dzieci samodzielnie wg instrukcji wykonywały różne postacie. Wymagało to od nich skupienia i koncentracji tak bardzo potrzebnych chociażby na lekcji matematyki. Drugi temat przybliżył nam postać Kleopatry. Mogliśmy na żywo zobaczyć papirus, egipskie naczynia. Dzieci budowały piramidy z kostek cukru i kosztowały tych budowli zrobionych z pierników i wafelków. Obie lekcje pozostaną w naszej pamięci. Przed nami kolejne i już nie możemy doczekać się, czym tym razem zaskoczą nas inni uczniowie.
 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP