Matematyczny marzec

Marzec to miesiąc matematyki. 12.03 przypada Dzień Matematyki, a 14.03 - Światowy Dzień Liczby Pi. Dzisiaj razem z klasą 6a postanowiliśmy uczcić obydwa te święta.

Najpierw podzieleni na grupy uczniowie rywalizowali ze sobą w turnieju matematycznym przygotowanym przez Stowarzyszenia Doskonalenia i Rozwoju 4improve. Na kolejnej lekcji odkrywaliśmy tajemniczą liczbę Pi - uczniowie próbowali wyznaczyć jej przybliżenie dzieląc obwody różnych kół przez długości ich średnic.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.