Podróż dookoła świata

W dniu 7 marca 2017r w naszej szkole  zorganizowano  Dzień Otwarty. Gościliśmy przedszkolaków z okolicznych placówek z rodzicami.    Wydarzenie nosiło tytuł „Podróż dookoła świata”. Nasi goście odwiedzali wystawy zorganizowane w salach lekcyjnych  prezentujące  następujące kraje: Turcja, Wielka Brytania, Irlandia, Indie, Szkocję, Brazylię,  Japonię,  Emiraty Arabskie, Nigerie, Grecje i Hiszpanię.

W programie  dnia otwartego oferowano przedszkolakom zrobienie  kanapek z dodatkiem owoców i warzyw oraz  greckich szaszłyków, łowienie  irlandzkich rybek, zagranie melodii na butelkach, japońskie roboty, ozdabianie  arabskich ciasteczek, owijanie indyjskiego sari, kopanie  afrykańskiej studni, hiszpańskie  puzzle oraz szereg innych atrakcji. Po zwiedzeniu  6 stacji  uczestnicy byli nagradzani medalami. W trakcie spotkania rodziców z dyrektorem szkoły  uczestnicy dnia otwartego  brali udział w nauce tańców: afrykańskich, indyjskich, belgijskich,  irlandzkich, nowoczesnych oraz  samby brazylijskiej, a także w grach i zabawach z różnych części świata. Ten dzień  był okazją do pokazania efektów pracy szkoły w różnych dziedzinach wiedzy i sztuki. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom zaangażowanym w nasze wydarzenie. Zdjęcia z naszej imprezy można zobaczyć poniżej.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP