Podróż dookoła świata

W dniu 7 marca 2017r w naszej szkole  zorganizowano  Dzień Otwarty. Gościliśmy przedszkolaków z okolicznych placówek z rodzicami.    Wydarzenie nosiło tytuł „Podróż dookoła świata”. Nasi goście odwiedzali wystawy zorganizowane w salach lekcyjnych  prezentujące  następujące kraje: Turcja, Wielka Brytania, Irlandia, Indie, Szkocję, Brazylię,  Japonię,  Emiraty Arabskie, Nigerie, Grecje i Hiszpanię.

W programie  dnia otwartego oferowano przedszkolakom zrobienie  kanapek z dodatkiem owoców i warzyw oraz  greckich szaszłyków, łowienie  irlandzkich rybek, zagranie melodii na butelkach, japońskie roboty, ozdabianie  arabskich ciasteczek, owijanie indyjskiego sari, kopanie  afrykańskiej studni, hiszpańskie  puzzle oraz szereg innych atrakcji. Po zwiedzeniu  6 stacji  uczestnicy byli nagradzani medalami. W trakcie spotkania rodziców z dyrektorem szkoły  uczestnicy dnia otwartego  brali udział w nauce tańców: afrykańskich, indyjskich, belgijskich,  irlandzkich, nowoczesnych oraz  samby brazylijskiej, a także w grach i zabawach z różnych części świata. Ten dzień  był okazją do pokazania efektów pracy szkoły w różnych dziedzinach wiedzy i sztuki. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom zaangażowanym w nasze wydarzenie. Zdjęcia z naszej imprezy można zobaczyć poniżej.

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

mistrzowie kodowania