Co słychać w Klubie Młodego Odkrywcy?

Klub Młodego Odkrywcy to dodatkowe zajęcia koła przyrodniczego, które odbywają się we wtorki dla klas 5,6 oraz w czwartki dla klas 4. To co udało nam się zrealizować w tym roku szkolnym to: obchody Dnia Drzewa i Dnia Kota, zabawy z różnych stron świata oraz prezentacja różnych krajów globalnej północy i globalnego południa.

Członkowie KMO przeprowadzają ciekawe doświadczenia, eksperymenty, przygotowują warsztaty, prezentacje i projekty (już wiosną rusza projekt: „Przyrodnicze azyle”). Ważna jest kreatywność, chęci, czas i umiejętność współpracy w grupie.
Wkrótce zaprezentujemy najciekawsze doświadczenia i eksperymenty podczas Festiwalu Naukowego, który odbędzie się w naszej szkole już pod koniec marca.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.
Wioletta Bętkowska – opiekun KMO „I Ty możesz zostać przyrodnikiem”.

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

mistrzowie kodowania