Co słychać w Klubie Młodego Odkrywcy?

Klub Młodego Odkrywcy to dodatkowe zajęcia koła przyrodniczego, które odbywają się we wtorki dla klas 5,6 oraz w czwartki dla klas 4. To co udało nam się zrealizować w tym roku szkolnym to: obchody Dnia Drzewa i Dnia Kota, zabawy z różnych stron świata oraz prezentacja różnych krajów globalnej północy i globalnego południa.

Członkowie KMO przeprowadzają ciekawe doświadczenia, eksperymenty, przygotowują warsztaty, prezentacje i projekty (już wiosną rusza projekt: „Przyrodnicze azyle”). Ważna jest kreatywność, chęci, czas i umiejętność współpracy w grupie.
Wkrótce zaprezentujemy najciekawsze doświadczenia i eksperymenty podczas Festiwalu Naukowego, który odbędzie się w naszej szkole już pod koniec marca.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych zajęć.
Wioletta Bętkowska – opiekun KMO „I Ty możesz zostać przyrodnikiem”.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP