Bal karnawałowy – walentynkowo-sportowy

14 lutego w Dzień Św. Walentego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i zaproszonych dzieci z Przedszkola nr 187, 152, Przedszkola Akuku i Przedszkola Glukusie. Wszyscy bawili się w pięknie udekorowanej sali i przy jakże inspirującej do ruchu muzyce.

Dziecięca zumba porywała do zabawy nie tylko najmłodszych, nauczyciele również świetnie odnajdywali się w tej roli. Patrząc na twarze uczestników imprezy można by rzec, że czuli się oni znakomicie. Był to naprawdę szczególny czas karnawału, ale także święta zakochanych. Wszechobecne serduszka, czerwony kolor w tym dniu przypominały wszystkim, o tym, że warto być dla innych miłym i dobrym. Po balowych szaleństwach przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami, pod opieką naszych nauczycieli poszły do szkolnej świetlicy aby móc chwilę odpocząć. Następnie zwiedzili naszą szkołę. Raz jeszcze dziękujemy za wspólną zabawę i współpracę.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP