Bal karnawałowy – walentynkowo-sportowy

14 lutego w Dzień Św. Walentego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej i zaproszonych dzieci z Przedszkola nr 187, 152, Przedszkola Akuku i Przedszkola Glukusie. Wszyscy bawili się w pięknie udekorowanej sali i przy jakże inspirującej do ruchu muzyce.

Dziecięca zumba porywała do zabawy nie tylko najmłodszych, nauczyciele również świetnie odnajdywali się w tej roli. Patrząc na twarze uczestników imprezy można by rzec, że czuli się oni znakomicie. Był to naprawdę szczególny czas karnawału, ale także święta zakochanych. Wszechobecne serduszka, czerwony kolor w tym dniu przypominały wszystkim, o tym, że warto być dla innych miłym i dobrym. Po balowych szaleństwach przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami, pod opieką naszych nauczycieli poszły do szkolnej świetlicy aby móc chwilę odpocząć. Następnie zwiedzili naszą szkołę. Raz jeszcze dziękujemy za wspólną zabawę i współpracę.