Dzień Kota 2017

Prawie każdy marzy oudomowionym tygrysie– kocie, chadzającym własnymi drogami, obdarzonym gracją, trochę dzikością, jednocześnie dostępnym, przyjacielskim, pozwalającym podrapać się za uchem.

Dlatego właśnie ludzie od tysięcy lat gościnnie otwierają przed kotamidrzwi swoich domów. Mimo tak długiego okresu kontaktów kota z człowiekiem, zwierzęta te dalej uchodzą za tajemnicze. Tajemnice kocie odkrywali uczniowie klas 4-6 swoim kolegom w czasie Dnia Kota organizowanego w naszej szkole w dniu 21 lutym 2017r. Liczne grupy uczniów zorganizowały stoiska z kocimi rekwizytami, zagadkami, krzyżówkami itd. Było także stoisko kociego makijażu. Na korytarzach szkolnych prezentowane były kocie tańce. W imieniu społeczności szkolnej dziękujemy uczniom i rodzicom zaangażowanym w nasz projekt. Zdjęcia z naszego dnia można obejrzeć poniżej.

Nauczyciele przyrody

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321