„Lekcja inaczej”

Od października 2016 roku w klasie IIIF realizowany jest projekt „Lekcja inaczej”. Uczniowie na tych samych zasadach, co rok temu podzielili się na zespoły 2 lub 3 osobowe. Wspólnie opracowują swoją lekcję i przedstawiają ją kolegom i koleżankom. Przeprowadzono już 4 zajęcia.

Tematyka dobierana jest zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami dzieci. Dlatego mamy taką różnorodność wśród propozycji. Robiliśmy już wspólnie glutka, uczestniczyliśmy w eksperymentach, poznawaliśmy atrakcje Energy Landii, przenieśliśmy się do starożytnego Egiptu Tutaj dzieci odkryły tajemnice piramid, muni, hieroglifów. Największą atrakcją tej lekcji było „balsamowanie muni” i pisanie metodą obrazkową swojego imienia. Wszystkie zajęcia prowadzone przez uczniów są niezapomnianym przeżyciem dla uczestników takich lekcji. Dzieci wiele się uczą od siebie nawzajem, prowadzący nabywają odwagi i pewności siebie. Sprzyja to również integracji zespołu klasowego. Same plusy! Czekamy na więcej!

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.