„Lekcja inaczej”

Od października 2016 roku w klasie IIIF realizowany jest projekt „Lekcja inaczej”. Uczniowie na tych samych zasadach, co rok temu podzielili się na zespoły 2 lub 3 osobowe. Wspólnie opracowują swoją lekcję i przedstawiają ją kolegom i koleżankom. Przeprowadzono już 4 zajęcia.

Tematyka dobierana jest zgodnie z zainteresowaniami i potrzebami dzieci. Dlatego mamy taką różnorodność wśród propozycji. Robiliśmy już wspólnie glutka, uczestniczyliśmy w eksperymentach, poznawaliśmy atrakcje Energy Landii, przenieśliśmy się do starożytnego Egiptu Tutaj dzieci odkryły tajemnice piramid, muni, hieroglifów. Największą atrakcją tej lekcji było „balsamowanie muni” i pisanie metodą obrazkową swojego imienia. Wszystkie zajęcia prowadzone przez uczniów są niezapomnianym przeżyciem dla uczestników takich lekcji. Dzieci wiele się uczą od siebie nawzajem, prowadzący nabywają odwagi i pewności siebie. Sprzyja to również integracji zespołu klasowego. Same plusy! Czekamy na więcej!

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP