„PIERWSZE KROKI NA ŚNIEGU” - FERIE ZIMOWE 2017

W PROGRAMIE

„PIERWSZE KROKI NA ŚNIEGU” - FERIE ZIMOWE 2017

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją miejskiego programu „Pierwsze kroki na śniegu”, organizator Wydział Sportu UMK serdecznie zaprasza uczniów krakowskich szkół podstawowych do uczestnictwa w nauce jazdy na nartach na terenie stacji narciarskiej Siepraw-Ski.

Program jest w całości finansowany ze środków budżetowych Gminy Miejskiej Kraków.

W ramach realizacji programu „Pierwsze kroki na śniegu”, każdy uczestnik w dniach 06.02.2017r.-10.02.2017r. będzie mógł uczestniczyć w bezpłatnych 2-godzinnych zajęciach szkoleniowych na stoku narciarskim, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, na które uczestnicy dojeżdżają pod opieką rodzica/opiekuna prawnego. Uczestnik programu może otrzymać karnet, spędzając czas na stoku narciarskim pod opieką rodzica/opiekuna prawnego lub skorzystać z zajęć nauki jazdy na nartach prowadzonych przez instruktorów zatrudnionych w Międzyszkolnym Ośrodku  Sportowym Kraków Zachód. Każdy Uczestnik może pobrać w trakcie dnia tylko jeden karnet na jeden blok uprawniający go do 2-godzinnego korzystania z wyciągów stacji narciarskiej oraz do skorzystania bezpłatnie z wypożyczalni sprzętu narciarskiego znajdującej się na terenie stacji. Karnety można pobrać w kasie stacji narciarskiej za okazaniem aktualnej uczniowskiej legitymacji szkolnej wystawionej przez szkołę z Gminy Miejskiej Kraków. Po zajęciach dla każdego uczestnika programu przewidziany jest kubek gorącej herbaty.

Zajęcia realizowane będą codziennie  w godzinach od 10.00 - 18.00 w czterech 2-godzinnych blokach:

pierwszy blok - godzina 10.00 - 12.00,

drugi blok -  godzina 12.00 - 14.00,

trzeci blok - godzina 14.00 - 16.00,

czwarty blok - godzina 16.00 - 18.00.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń na stoku. Na jeden blok zajęć zaplanowano max 50 karnetów dla uczestników programu do pobrania w kasie stacji narciarskiej.

Więcej informacji można uzyskać u pracownika Wydziału Sportu p. Eryka Batorowicza pod numerem telefonu: 12 616 93 97.

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

mistrzowie kodowania