„PIERWSZE KROKI NA ŚNIEGU” - FERIE ZIMOWE 2017

INFORMACJA ORAZ WARUNKI UCZESTNICTWA SZKÓŁ 
W PROGRAMIE

„PIERWSZE KROKI NA ŚNIEGU” - FERIE ZIMOWE 2017

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją miejskiego programu „Pierwsze kroki na śniegu”, organizator Wydział Sportu UMK serdecznie zaprasza uczniów krakowskich szkół podstawowych do uczestnictwa w nauce jazdy na nartach na terenie stacji narciarskiej Siepraw-Ski.

Program jest w całości finansowany ze środków budżetowych Gminy Miejskiej Kraków.

W ramach realizacji programu „Pierwsze kroki na śniegu”, każdy uczestnik w dniach 06.02.2017r.-10.02.2017r. będzie mógł uczestniczyć w bezpłatnych 2-godzinnych zajęciach szkoleniowych na stoku narciarskim, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, na które uczestnicy dojeżdżają pod opieką rodzica/opiekuna prawnego. Uczestnik programu może otrzymać karnet, spędzając czas na stoku narciarskim pod opieką rodzica/opiekuna prawnego lub skorzystać z zajęć nauki jazdy na nartach prowadzonych przez instruktorów zatrudnionych w Międzyszkolnym Ośrodku  Sportowym Kraków Zachód. Każdy Uczestnik może pobrać w trakcie dnia tylko jeden karnet na jeden blok uprawniający go do 2-godzinnego korzystania z wyciągów stacji narciarskiej oraz do skorzystania bezpłatnie z wypożyczalni sprzętu narciarskiego znajdującej się na terenie stacji. Karnety można pobrać w kasie stacji narciarskiej za okazaniem aktualnej uczniowskiej legitymacji szkolnej wystawionej przez szkołę z Gminy Miejskiej Kraków. Po zajęciach dla każdego uczestnika programu przewidziany jest kubek gorącej herbaty.

Zajęcia realizowane będą codziennie  w godzinach od 10.00 - 18.00 w czterech 2-godzinnych blokach:

pierwszy blok - godzina 10.00 - 12.00,

drugi blok -  godzina 12.00 - 14.00,

trzeci blok - godzina 14.00 - 16.00,

czwarty blok - godzina 16.00 - 18.00.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń na stoku. Na jeden blok zajęć zaplanowano max 50 karnetów dla uczestników programu do pobrania w kasie stacji narciarskiej.

Więcej informacji można uzyskać u pracownika Wydziału Sportu p. Eryka Batorowicza pod numerem telefonu: 12 616 93 97.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP