IV Nowohucki Konkurs Kolęd i Piosenki Angielskiej "White Christmas"

W dniu 12 stycznia 2017 r. odbył się międzyszkolny IV Nowohucki Konkurs Kolęd i Piosenki Angielskiej "White Christmas". Nasi uczniowie już po raz drugi wzięli w nim udział i po raz drugi stanęli na podium.

I tak, w kategorii klas 1-3 soliści, Wiktor Kruczek z kl. 2b zajął miejsce II, Justynka Pasik z kl. 2a zajęła miejsce III, Nikodem Szałas z kl. 3b zajął miejsce III, w kategorii duety Nikola Prześlica i Amelia Żabicka zajęły miejsce II.
W kategorii klas 4-6 duety, Alicja Szczepańska z kl. 6a i Natalia Wójcik z kl. 6d zajęły miejsce III :) Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Serdecznie zapraszamy, rodziców uczniów klas III, V (b, c, d, f), VI (b, c, e)i VII na

zebrania, które odbędą się 19 września 2018 r. o godz. 17:30.

Prezydium RR zaprasza na zebranie Plenarne RR, które odbędzie się w środę 19.09.2018 r. o godz.16.30 w stołówce szkolnej.
Prosimy o obowiązkowe stawienie się przedstawicieli wszystkich trójek
klasowych I-VIII
lub osób wyznaczonych na ich zastępców.