IV Nowohucki Konkurs Kolęd i Piosenki Angielskiej "White Christmas"

W dniu 12 stycznia 2017 r. odbył się międzyszkolny IV Nowohucki Konkurs Kolęd i Piosenki Angielskiej "White Christmas". Nasi uczniowie już po raz drugi wzięli w nim udział i po raz drugi stanęli na podium.

I tak, w kategorii klas 1-3 soliści, Wiktor Kruczek z kl. 2b zajął miejsce II, Justynka Pasik z kl. 2a zajęła miejsce III, Nikodem Szałas z kl. 3b zajął miejsce III, w kategorii duety Nikola Prześlica i Amelia Żabicka zajęły miejsce II.
W kategorii klas 4-6 duety, Alicja Szczepańska z kl. 6a i Natalia Wójcik z kl. 6d zajęły miejsce III :) Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.