Konkurs bombek - wyniki

Przed świetami odbył sie w naszej szkole konkurs bombek z życzeniami w języku polskim i angielskim. Wszystkie wykonane przez uczniów klas czwartych prace były wyjątkowe i oryginalne. Po długich naradach jury w składzie: J. Sęczkowska, E. Wiśniewska oraz B. Suchanek wybrało trzy zwycięskie bombki oraz dwie wyróżnione.

I tak, miejsce I zajęła bombka Bartka Grucy z klasy 4a, II miejsce otrzymała bombka Sandry Sekuły z klasy 4c, a miejsce III zajęła bombka Ani Kubiak również z klasy 4c. Wyróżnienia otrzymały bombki Sebastiana Belskiego z klasy 4a oraz Katarzyny Kos z klasy 4e. Na twórców zwycięskich i wyróżnionych bombek czekają atrakcyjne nagrody, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. Wszystkim twórcom bombek gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach. Jowita Sęczkowska

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP