Łańcuch Bożonarodzeniowy

W ubiegły piątek odbyła się II Edycja Konkursu na Najdłuższy Łańcuch Bożonarodzeniowy z zawieszkami w języku polskim i angielskim. W tym roku w konkursie udział wzięło pięć klas drugich. Poziom wykonanych łańcuchów był bardzo wysoki, dlatego bardzo trudno było nam wyłonić zwycięzców.
Postanowiliśmy więc przydzielić miejsce I aż trzem klasom, IIa za estetykę wykonania zarówno łańcucha, jak i zawieszek oraz długość, IIb za bezkonkurencyjnie długi łańcuch oraz IIe za estetykę wykonania łańcucha i wyjątkowe zawieszki. Klasy IIc i IId uplasowały się na miejscu II z bardzo oryginalnymi i niepowtarzalnymi łańcuchami. Nie było miejsca III. Wszystkie klasy otrzymają w tym roku nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Długości łańcuchów zostały zmierzone przez specjalnie powołaną komisję, a wyniosły one:
IIa – 110 krokomierzy (w skrócie km)
IIb – 429km
IIc – 37km
IId – 47km
IIe – 21km
Podobnie jak w roku ubiegłym, zwycięskie łańcuchy umilają nam przerwy dekorując pięknie korytarz A. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Klasa 4a z wychowawcą – Jowitą Sęczkowską.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.