AKCJA „GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA”

Kochani :)

niedługo koniec roku 2016. Przed nami kolejne, długo oczekiwane Święta Bożego Narodzenia. Czas szczególny, magiczny, niosący ze sobą miłość, pokój, serdeczność, plany, marzenia oraz wiele innych emocji.

W tym pięknym, przedświątecznym okresie pamiętajmy przede wszystkim o tych, którzy z różnych powodów są w trudnej sytuacji życiowej. Są wśród nas zarówno ludzie, jak i zwierzęta dla których Święta, a często cały rok, to walka o przetrwanie. Możemy IM pomóc.

Nasza szkoła od wielu lat bierze udział w akcjach charytatywnych, mających na celu niesienie pomocy potrzebującym. Wierzymy, że i w tym roku nie zawiedziecie i otworzycie swe serca na potrzeby innych.

W tym miejscu zwracamy się szczególnie do wszystkich Rodziców, Opiekunów naszych Uczniów oraz całego Grona Nauczycielskiego z hasłem: POMAGAJMY DZIECIOM…. POMAGAĆJ  UCZMY SZACUNKU I WRAŻLIWOŚCI NA POTRZEBY INNYCH.

Pamiętajmy, że są wśród nas istoty, które żyją, myślą i czują,  ale nigdy do nas nie przemówią, nie zwrócą się bezpośrednio o pomoc – to ZWIERZĘTA. W najtrudniejszej sytuacji są bezdomne zwierzaki, których jest niestety coraz więcej. Setki, tysiące psów i kotów pozbawionych domu, opieki, często chorych, cierpiących w samotności… Pomyślmy o nich i starajmy się  pomóc w miarę posiadanych możliwości. Często nawet drobny gest, odruch serca może nieść pomoc i ratunek potrzebującym.

15573 av

Pragniemy gorąco zachęcić do wzięcia udziału w kolejnej akcji „GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA”. Organizatorem akcji dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. W akcji mogą brać udział placówki oświatowe – Uczniowie wraz z Rodzicami, Pracownicy, Przyjaciele Szkoły – Wszyscy, dla których nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt.

Uczniowie, którzy wezmą udział w akcji mogą zgłaszać ten fakt Wychowawcom. Nagrodą będzie nie tylko wdzięczne serce zwierzaka ale także pozytywna uwaga :)

AKCJA GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA ZOSTANIE PRZEPROWADZONA NA TERENIE NASZEJ SZKOŁY W OKRESIE

OD 5 GRUDNIA DO 9 GRUDNIA 2016 r.

Przedmiotem zbiórki będą przede wszystkim wymienione w Regulaminie Akcji dary w postaci:

• Konserw oraz suchej karmy dla psów
  • Konserw oraz suchej karmy dla kotów

(karma powinna być zapakowana hermetycznie i z odpowiednio długim terminem przydatności do spożycia)

ZOSTAW PRZYNIESIONE ZWIERZĘCE SMAKOŁYKI
W SPECJALNIE PRZYGOTOWANYCH KOSZACH W SZATNI.

Można także pomóc Zwierzętom przynosząc rzeczy, których nie potrzebujemy i możemy oddać:

• koce, kołdry (z wyłączeniem puchowych)
  • ręczniki, prześcieradła, podkłady (z wyłączeniem ubrań i materacy)
  • smycze, obroże, kagańce, haltery (kantarki)
  • pojemniki do jedzenia i picia
  • akcesoria do zabawy dla psów i kotów

Zachęcamy wszystkie Osoby, które mogą i chcą wspomóc działalność Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami nie tylko „od święta” do odwiedzania strony internetowej www.schronisko.krakow.pl

Na stronie, w linku NASZE POTRZEBY, czyli jak pomóc znajdziecie Państwo szczegółowe informacje, w jaki sposób można pomagać bezdomnym Zwierzakom.

PAMIĘTAJMY - WARTO POMAGAĆ - DOBRO ZAWSZE POWRACA :)

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

mistrzowie kodowania