Razem dla pokoju – Dni Edukacji Globalnej.

Zapraszamy uczniów na dni edukacji globalnej na korytarze I i II piętra
(od 21.11. -25. 11.), od wtorku będą otwarte na przerwach niektóre sale gdzie będą prezentowane kraje globalnej północy i południa, są przewidziane nagrody za udział w zabawach i konkursach.

Będzie można poznać następujące miejsca: Nowy Jork, Dehli, Brazylia, Nigeria, Szkocja, Wielka Brytania, Madryt, Rzym, Ateny, Dubaj, Etiopia, Turcja, Irlandia. Będzie można zatańczyć z uczniami taniec indyjski, turecki, grecki i tańce nowoczesne. W niektórych salach można będzie spróbować dań lokalnych. Zapraszamy uczniów i nauczycieli. Warto czytać ogłoszenie przy pokoju nauczycielskim o planowanych wydarzeniach danego dnia. Dodatkowo na lekcjach przyrody lub lekcji wychowawczej rozpoczną się warsztaty dla klas 4-6 z edukacji globalnej przygotowane przez uczniów 6d (ze względów organizacyjnych będą trwały aż do połowy grudnia), a dla klas 1-3 organizowane będą warsztaty na temat „Zabawy dzieci w krajach globalnego południa". Życzymy wspaniałej zabawy.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP