Świętujemy 11 Listopada z przedszkolem AKUKU

15 listopada uczniowie klasy IIIf wraz z wychowawcą wybrali się do Przedszkola Akuku, aby razem z przedszkolakami z grupy Tygrysków uczcić Święto Niepodległości.

Dzieci zarówno te młodsze jak i starsze stanęły na wysokości zadania i zaprezentowały swoje programy artystyczne, w których dały wyraz swojego patriotyzmu. Oglądając małych artystów mieliśmy możliwość nie tylko cofnięcia się w czasie, przypomnienia sobie historii, ale także były to chwile radości z tego, że żyjemy w wolnej Polsce. Wspólne świętowanie ważnych wydarzeń z życia Polaków to dla dzieci nauka szacunku i miłości do Ojczyzny.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.