Ślubowanie klas pierwszych 2016/2017

18 października 2016 roku był niezwykle ważnym dniem w życiu naszych pierwszaków. Złożyli oni bowiem uroczyste ślubowanie i od tego momentu stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej nr 89. Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej  zaprezentowali swoim rodzicom oraz przybyłym gościom przygotowany program artystyczny.

W występie naszych małych artystów  dzielnie wspomagali ich starsi koledzy. Całej uroczystości towarzyszyła muzyka Vivaldiego „Cztery pory roku”, która pozwoliła naszym milusińskim przejść przez cały rok wesoło i radośnie, gdzie uwieńczeniem trudu zdobywania wiedzy były wakacje. Podniosłym momentem uroczystości była ceremonia pasowania pierwszaków dokonana przez Dyrekcje naszej szkoły. Uczniowie z przejęciem przyjmowali pierwsze legitymacje oraz dyplomy upamiętniające ten jakże ważny dla nich dzień, nie zabrało również słodkiej niespodzianki dla naszych wspaniałych artystów.

B.Chronówka, R.Wójcik, D. Sysio

PS. Jeśli mają Państwo więcej zdjęć z tego pięknego wydarzenia, prosimy o ich dostarczenie do wychowawcy klasy.

Nr Konta:   Bank PKO   69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

mistrzowie kodowania