Z życia klasy IIIF

Wycieczka po Krakowie pt. „Krakowskim tropem obronności i osobliwości”

W miesiącu październiku byliśmy na bardzo interesującej wycieczce w naszym mieście – Krakowie. Przeszliśmy Plantami rozpoczynając wędrówkę od Barbakanu, a skończyliśmy na skrzyżowaniu ul. Grodzkiej z ul. Poselską, tuż przy Kościele Św. Andrzeja.

Lekcja historii, w której braliśmy udział okazała się niezwykła, nie była tylko biernym słuchaniem Pani Przewodnik, uczestniczyliśmy aktywnie w poznawaniu przeszłości. Polecamy każdemu taką wyprawę, gdzie można na chwilę się zatrzymać, zastanowić nad tym co było.

Teatralne inspiracje

W ramach rozwijania u dzieci zainteresowań teatralnych, uczniowie do lekcji o żywiołach przygotowali w grupach przedstawienie teatralne pt. „Cztery żywioły”. Spektakl oparty był o tekst zamieszczony w podręczniku. Z pomocą rodziców dzieci stworzyły bardzo interesujące kostiumy. Przyjemnie patrzyło się na to, z jakim zaangażowaniem i pasją poszczególne zespoły prezentowały swoją interpretację sztuki.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP