Parada Szkolnych Patronów

W sobotę, 1 października 2016 r. delegacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Słupek, Veronica Franas, Maja Konopka i Gabriela Hołda pod opieką p. Renaty Lauryś i p. Zdzisława Nowaka wzięła udział w Paradzie Szkolnych Patronów.

W tym roku Parada Szkolnych Patronów była częścią obchodów XXV - lecia Dzielnic Miasta Krakowa. Parada Szkolnych Patronów ruszyła spod Smoka Wawelskiego, przeszła ulicami Bernardyńską, Grodzką, okrążyła Rynek Główny i zakończyła się wspólnym zdjęciem, zrobionym z Wieży Ratuszowej. Osoby biorące udział w Paradzie otrzymały kolorowe baloniki, nasze były żółte, które na znak organizatorów zostały wypuszczone w niebo. Dopisała nam słoneczna pogoda.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.