Parada Szkolnych Patronów

W sobotę, 1 października 2016 r. delegacja naszej szkoły w składzie: Wiktoria Słupek, Veronica Franas, Maja Konopka i Gabriela Hołda pod opieką p. Renaty Lauryś i p. Zdzisława Nowaka wzięła udział w Paradzie Szkolnych Patronów.

W tym roku Parada Szkolnych Patronów była częścią obchodów XXV - lecia Dzielnic Miasta Krakowa. Parada Szkolnych Patronów ruszyła spod Smoka Wawelskiego, przeszła ulicami Bernardyńską, Grodzką, okrążyła Rynek Główny i zakończyła się wspólnym zdjęciem, zrobionym z Wieży Ratuszowej. Osoby biorące udział w Paradzie otrzymały kolorowe baloniki, nasze były żółte, które na znak organizatorów zostały wypuszczone w niebo. Dopisała nam słoneczna pogoda.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP