Jesienne spotkanie pod parasolami klas czwartych

18 LISTOPADA 2013R  W NASZEJ SZKOLE ODBYŁA SIĘ III EDYCJA KONKURSU "RAZEM W DOMU I W SZKOLE”.  W KONKURSIE BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE KLAS CZWARTYCH Z WYCHOWAWCAMI, NAUCZYCIELAMI PRZYRODY, MATEMATYKI, RELIGII  ORAZ RODZICAMI.

UCZNIOWIE  I RODZICE RYWALIZOWALI  MIĘDZY SOBĄ W KONKURENCJACH PRZYRODNICZYCH, MATEMATYCZNYCH, MYZYCZNYCH, SPORTOWYCH I W ZAKRESIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO.  W TYM ROKU  WSPANIAŁA ZABAWA TRWAŁA PRAWIE DWIE GODZINY. NASI GOŚCIE NIECHĘTNIE,  POMIMO PÓŹNEJ PORY,  OPUSZCZALI  MURY  SZKOŁY.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, uczniom oraz nauczycielom, którzy chcieli wolny czas poświęcić na przygotowanie i realizację  tego przedsięwzięcia. Udowodniliśmy, że  społeczność szkolna może się wspólnie bawić.  Szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także miejsce spotkań uczniów , rodziców i pracowników szkoły.

Organizatorzy:  Agnieszka  Galbas,  Dorota Jakubowska, Agnieszka Gryboś- Leja,  Agnieszka Wojkowska,  Katarzyna Szwejkowska, Robert Kępa, Andrzej Kozłowski, Alicja Klimek.

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p