Rekrutacja do gimnazjum - WAŻNE!!!

Informujemy, że obecnie kandydaci mają już możliwość podglądu osiągnięć wpisanych przez szkoły podstawowe, tj. kandydat po zalogowaniu się na swoje konto w menu bocznym powinien otworzyć zakładkę Kryteria naboru.

Ponadto przypominam, że na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie w zakładce Rodzice i uczniowie - Rekrutacja umieszczono Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły.

Uwaga !!!
Jednocześnie przypominamy , że zgodnie z harmonogramem rekrutacji, w terminie od 24 do 28 czerwca br. do godz. 15.00   należy uzupełnić zgłoszenie/wniosek o przyjęcie do gimnazjum, tj.

Rodzice kandydata, którzy złożyli zgłoszenie w gimnazjum obwodowym (tj. wybrali na pierwszym miejscu na podaniu gimnazjum obwodowe i wybrali tylko grupę rekrutacyjną obwodową) składają w ww. terminie do gimnazjum obwodowego oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz oryginał zaświadczenia o wynikach sprawdzianu

natomiast

Rodzice kandydata, którzy złożyli wniosek w gimnazjum pierwszego wyboru (tj. na pierwszym miejscu podania nie wybrali szkoły obwodowej) składają w ww. terminie do gimnazjum pierwszego wyboru kopię świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz kopię zaświadczenia o wynikach sprawdzianu, które powinny zostać poświadczone za zgodność z oryginałem przez dyrektora szkoły podstawowej, którą kandydat ukończył.

Tylko na podstawie złożonego świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach sprawdzianu gimnazja będą mogły zatwierdzić w systemie osiągnięcia kandydata, które wcześniej do Uniwerso wpisały szkoły podstawowe !!!!!!!

Przypominam, że cały czas szczegółowy harmonogram działań kandydata w ramach rekrutacji do krakowskich samorządowych gimnazjów dostępny jest na stronie Portalu Edukacyjnego w zakładce rekrutacja - gimnazja oraz na stronie https://krakow.gimnasio.pl

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p