Piknik Mistrzejowicki – Żonkilowe Pola

18 czerwca 2016 roku na Pikniku Mistrzejowickim grupa dziewczynek z klas Ie i IIf pod kierunkiem Pań Bożeny Janakowskiej-Dzięgiel i Anny Majkowskiej zaprezentowała swój program wokalno-taneczny.

Po wspaniałym występie uczennice naszej Szkoły kwestowały na rzecz podopiecznych Hospicjum Św. Łazarza. Po raz kolejny nie zawiedliśmy się na ludzkiej wrażliwości i dobroci. Uczestnicy pikniku włączyli się aktywnie w naszą akcję charytatywną, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Dziękujemy Rodzicom naszych uczennic za to, że zawsze możemy na nich polegać i, że wspierają nasze działania, jak tylko mogą.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.