Dzień pustej klasy

W piątek 17 czerwca w „Dzień pustej klasy” uczniowie klasy Ie i IIf bawili się i uczyli w terenie. Najpierw pojechaliśmy nad zalew nowohucki, gdzie dzięki życzliwości Państwa Edyty i Tomasza Gabryś – rodziców ucznia z klasy Ie, dzieci mogły bawić się na dmuchanych zjeżdżalniach, skakać na trampolinach i korzystać z innych atrakcji.

To były dwie niesamowite godziny super zabawy i integracji. Po tej jakże wyczerpującej aktywności zrobiliśmy sobie spacer do Dworku Matejki. Uczniowie poznali nie tylko życie polskiego artysty malarza, ale również podziwiali jego obrazy i szkice. Trzeba przyznać, że miniony piątek był dniem pełnym wrażeń i długo pozostanie w naszej pamięci.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP