Święto Rodziny w klasach IIf i IIIe

1 czerwca 2016 roku klasy IIf i IIIe wraz ze swoimi bliskimi i wychowawczyniami świętowali Dzień Mamy i Taty oraz Dzień Dziecka. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli Anny Majkowskiej i Eweliny Suder przygotowali muzyczny spektakl pt. "W świecie poezji, muzyki i tańca”.
Dzieci poprzez recytację, śpiew, grę na instrumentach, w tym na bum-bum rurkach i dzwonkach oraz taniec wyraziły swoją miłość, i wdzięczność za wszystko co otrzymały od swoich rodziców. W przygotowanie tego przedstawienia włożyły wiele siły i całe swoje serce, co można było zobaczyć i usłyszeć. Cieszymy się, bo frekwencja na tym rodzinnym spotkaniu była niemal 100%. Wszyscy świetnie się bawili, Rodzice nie wstydzili się okazywać wzruszenia. Po części oficjalnej, złożeniu życzeń i wręczeniu wcześniej przygotowanych prezentów wszyscy udali się do sali A10 na poczęstunek. Można było również pobawić się bum-bum rurkami w sali obok.
Środa 1 czerwca 2016 roku długo pozostanie w naszej pamięci. Dzieciom i Rodzicom dziękujemy za wspaniałą współpracę i za to, że to popołudnie wyglądało tak cudownie a nie inaczej.

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP