DNI ZDROWIA 2016

W dniach od 30 maja do 3 czerwca 2016r odbywały się w naszej szkole dni zdrowia w ramach realizacji programu szkoły promującej zdrowie. W te dni w całej szkole rozwieszono plakaty poświęcone zdrowiu, a w szczególności uzależnieniom.
30 maja – poniedziałek dzień z wodą mineralną, poświęcony uświadamianiu całej społeczności szkolnej znaczenia wody w naszym organizmie.


W tym dniu odbyła się olimpiada sportowa klas 2 przygotowana przez Z. Tenerowicza i wychowawców.
31 maja Światowy Dzień bez Papierosa – zakończono i zaprezentowano zrealizowany przez Klasy 1-3 program Sanepidu program "Nie pal przy mnie proszę”, koordynowany przez Agnieszkę Kukawkę. Był to też dzień poświęcony aktywności ruchowej. Klasy 1-3 uczestniczyły w tańcach na sali gimnastycznej pod kierunkiem uczennic klasy 5d. Klasy starsze brały udział w aktywnych przerwach.
1 czerwca - środa uczniowie klas 1 i 2 uczestniczyli w dniu sportu. Czwartek poświęcony był zdrowemu odżywianiu. Uczniowie klas starszych przygotowali stoiska z owocami i warzywami, za odgadnięcie zagadki można było zjeść warzywo lub owoce, napić się wody cytrynowo- miętowej. Te dni były pełne emocji pozytywnych, uczniowie ubrani w kolorowe ubrania aktywnie spędzali czas.
Dziękuję wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom, którzy pomagali w realizacji naszego przedsięwzięcia. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z tych dni.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP