DNI ZDROWIA 2016

W dniach od 30 maja do 3 czerwca 2016r odbywały się w naszej szkole dni zdrowia w ramach realizacji programu szkoły promującej zdrowie. W te dni w całej szkole rozwieszono plakaty poświęcone zdrowiu, a w szczególności uzależnieniom.
30 maja – poniedziałek dzień z wodą mineralną, poświęcony uświadamianiu całej społeczności szkolnej znaczenia wody w naszym organizmie.

W tym dniu odbyła się olimpiada sportowa klas 2 przygotowana przez Z. Tenerowicza i wychowawców.
31 maja Światowy Dzień bez Papierosa – zakończono i zaprezentowano zrealizowany przez Klasy 1-3 program Sanepidu program "Nie pal przy mnie proszę”, koordynowany przez Agnieszkę Kukawkę. Był to też dzień poświęcony aktywności ruchowej. Klasy 1-3 uczestniczyły w tańcach na sali gimnastycznej pod kierunkiem uczennic klasy 5d. Klasy starsze brały udział w aktywnych przerwach.
1 czerwca - środa uczniowie klas 1 i 2 uczestniczyli w dniu sportu. Czwartek poświęcony był zdrowemu odżywianiu. Uczniowie klas starszych przygotowali stoiska z owocami i warzywami, za odgadnięcie zagadki można było zjeść warzywo lub owoce, napić się wody cytrynowo- miętowej. Te dni były pełne emocji pozytywnych, uczniowie ubrani w kolorowe ubrania aktywnie spędzali czas.
Dziękuję wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom, którzy pomagali w realizacji naszego przedsięwzięcia. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z tych dni.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.