Już po festiwalu!

W dniu 19 maja 2016r w naszej szkole odbył się festiwal szkolny pt. "Bliżej nauki, bliżej siebie”. Organizatorami festiwalu byli nauczyciele szkoły przy współpracy z Centrum Nauki Kopernik z Warszawy oraz Akademią Górniczo-Hutnicza im St. Staszica w Krakowie.

Celem festiwalu było podnoszenie kompetencji uczniowskich w różnych dziedzinach wiedzy takich jak przyroda, matematyka, j. angielski, literatura, sztuka oraz nowoczesne technologie. Zajęcia i pokazy organizowane w trakcie imprezy oglądali uczniowie z I i II etapu edukacyjnego. Główną atrakcją festiwalu były pokazy z zakresu muzyki organizowane przez animatorów z Centrum Kopernik. Na pogram imprezy składały się konkursy, warsztaty z zakresu matematyki prowadzone przez Centrum Nauczania METIS, pokazy postaci nauki i literatury takich jak: Maria Skłodowska-Curie, Mikołaj Kopernik, Alfred Obaliński, Karol Wróblewski, Olszewski, Kornel Makuszyński, Archimedes. Pracownicy naukowi AGH wykonywali zdjęcia w technologii 3D dla sześciuset uczniów. W trakcie imprezy odbył się konkurs organizowany przez AGH z nagrodami. Na zakończenie połączono się z pracownikami Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego, którzy odpowiadali na pytania uczniów naszej szkoły. Klasy 1-3 uczestniczyły w pokazie wozu strażackiego na terenie szkoły.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom, którzy uczestniczyli w naszym szkolnym przedsięwzięciu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego festiwalu:

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP