Majowe święta

Dnia 5 maja 2016 r. uczniowie klas drugich uroczystym apelem uczcili Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej i Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja. Klas IIF przygotowała montaż słowno-muzyczny. Zarówno piosenki, jak i wiersze były dla dzieci lekcją historii.

Uczniowie dowiedzieli się, że nasza konstytucja była pierwszą w Europie nowoczesną ustawą zasadniczą, w której spisano prawa i obowiązki. Piosenka o fladze wzbudziła wiele pozytywnych emocji. Nie bez znaczenia są zatem słowa: „To jest właśnie polska flaga – patriotyzmu piękny znak!” Dzieci śpiewając dały wyraz całym sobą, jakimi są wspaniałymi patriotami. Na uznanie zasługują również pozostali uczniowie, którzy z powagą uczestniczyli w apelu.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP