Po sąsiedzku :) Nowa Gralicja

Nowa Gralicja jest to impreza skupiająca miłośników planszówek z okolic Małopolski i nie tylko. Ma za sobą już wieloletnią tradycję i stałe miejsce w kalendarzu wydarzeń dotyczących tego hobby. Przez ostatnie 11. edycji przewinęło się przez nią ponad 5000 osób oraz 600 wolontariuszy. Główną ideą jest promocja innej formy spędzania wolnego czasu. Podczas samej imprezy odbywa się wiele konkursów i turniejów z nagrodami. Sercem imprezy jest ogromny games room licząc ponad 300 różnych tytułów.

Najbliższa edycja odbywać się będzie w dniach 4-5 czerwca w Zespole Szkół Salezjańskich na os. Piastów 34. Jak zwykle będzie czekać na Państwa bogaty program i moc planszówek. Wstęp bezpłatny. Mamy nadzieję, że i tym razem wpadną Państwo zagrać z nami. Więcej szczegółów na stronie internetowej http://www.nowagralicja.pl/ oraz na naszym fanpage na Facebooku ;) 
Zapraszamy serdecznie! 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP