Szóstoklasiści - przypominamy

Przypominamy, że uczniowie klas szóstych, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie do oddziału sportowego lub oddziału dwujęzycznego w gimnazjum (tj. chcą wybrać na liście priorytetów na dowolnej pozycji grupę lub grupy rekrutacyjne sportowe lub dwujęzyczne) muszą w terminie najpóźniej do 2 maja 2016 r. złożyć wniosek do gimnazjum pierwszego wyboru.


Kandydat, którego wniosek zostanie złożony po 2 maja br. do gimnazjum pierwszego wyboru nie będzie mógł przystąpić do odpowiednio próby sprawności fizycznej lub sprawdzianu predyspozycji językowych i nie będzie brał udziału w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziału sportowego lub oddziału dwujęzycznego.


Szczegółowy harmonogram działań kandydata w ramach rekrutacji do krakowskich samorządowych gimnazjów, zasady rekrutacji, terminarz oraz kryteria dostępne są na stronie Portalu Edukacyjnego w zakładce rekrutacja – gimnazja oraz na stronie https://krakow.gimnasio.pl

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP