Szóstoklasiści - przypominamy

Przypominamy, że uczniowie klas szóstych, którzy chcą ubiegać się o przyjęcie do oddziału sportowego lub oddziału dwujęzycznego w gimnazjum (tj. chcą wybrać na liście priorytetów na dowolnej pozycji grupę lub grupy rekrutacyjne sportowe lub dwujęzyczne) muszą w terminie najpóźniej do 2 maja 2016 r. złożyć wniosek do gimnazjum pierwszego wyboru.

Kandydat, którego wniosek zostanie złożony po 2 maja br. do gimnazjum pierwszego wyboru nie będzie mógł przystąpić do odpowiednio próby sprawności fizycznej lub sprawdzianu predyspozycji językowych i nie będzie brał udziału w postępowaniu rekrutacyjnym do oddziału sportowego lub oddziału dwujęzycznego.

Szczegółowy harmonogram działań kandydata w ramach rekrutacji do krakowskich samorządowych gimnazjów, zasady rekrutacji, terminarz oraz kryteria dostępne są na stronie Portalu Edukacyjnego w zakładce rekrutacja – gimnazja oraz na stronie https://krakow.gimnasio.pl

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p