OWOCE I WARZYWA NA BALU KARNAWAŁOWYM

W ubiegły wtorek klasy młodsze bawiły się na balu karnawałowym. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, przyozdobioną w owoce i warzywa oraz balony z cudnymi kokardami.
Bal poprowadzili uczniowie klasy 5d według własnego scenariusza w ramach innowacji pedagogicznej "Zdrowe inwestycje”. Kolorowy wygląd sali, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosiły panie Anna Majkowska i Jolanta Karbowniczak oraz prowadzący imprezę uczniowie: Barbara Sikora, Zuzia Gaweł ,Ola Kocerba, Ola Litewka, Ola Znamirowska, Michał Kowal oraz Arek Marchewka. Dzieci klas 1-3 były przebrane w kolorowe stroje nawiązujące do owoców i warzyw. Wszyscy uczniowie pod opieką wychowawców przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Uczniowie 5d urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, takimi jak: taniec z balonem, sałatka owocowa, konkurs na najlepiej tańczącą parę, koła marchewkowe, bananowe, jabłkowe, pomidorowe, ogórkowe. Zwycięzcy byli nagradzani zdrowymi przekąskami. Była to również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach, które można zobaczyć poniżej.
Niestety radosna zabawa musiała się w końcu skończyć.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się, Radzie Rodziców i pomagającym Rodzicom, Wychowawcom - serdecznie dziękujemy!
Alicja Klimek , Anna Majkowska, Jolanta Karbowniczak

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP