Wojewódzki Konkurs Ortograficzny KAKTUS

8 stycznia 2016 roku w naszej szkole zostały przeprowadzone eliminacje do X Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego „Kaktus”. W eliminacjach uczestniczyli wszyscy uczniowie  klas trzecich, zmierzając się dzielnie z trudną polską ortografią.

W szkolnych eliminacjach największą liczbę punktów uzyskały Antonina Białko z klasy 3d oraz Małgorzata Sworst   z klasy 3d. 22 stycznia uczennice zostały zakwalifikowane do II etapu konkursu, który się odbędzie 8 lutego w Szkole Podstawowej ul. Piotra Michałowskiego TSSP w Krakowie. Gratulujemy i życzymy  zakwalifikowania się do trzeciego etapu.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP