"Z radosną nowiną w Hospicjum Św. Łazarza"

Dnia 12 stycznia 2016 roku grupa uczniów z klasy 2f i 3e wraz z wychowawcami Anną Majkowską i Eweliną Suder odwiedziła chorych i ich opiekunów w hospicjum. Dzieci pod kierunkiem nauczycieli przygotowały wzruszający koncert noworoczny z elementami przedstawienia jasełkowego.
Ten niezwykły spektakl, podczas którego "nasi artyści" śpiewali piękne nieznane widzom kolędy, grali na instrumentach pozwolił cierpiącym na chwilę zapomnieć o swoich troskach a opiekunom dał siłę do dalszej trudnej i ciężkiej pracy. Radość, którą dzieci przyniosły, w dosłownym tego słowa znaczeniu rozlała się na cały budynek hospicjum. Dla naszych dzieci to była lekcja miłosierdzia i wrażliwości na potrzeby innych ludzi. W dzisiejszym zabieganym i zmaterializowanym świecie musimy dbać o to, by uwrażliwiać małe, młode serca na drugiego człowieka. Dlatego też nasza współpraca z hospicjum nie kończy się na tej wizycie. Mamy w planach kolejne przedsięwzięcia jak chociażby przeprowadzenie akcji "Pola Nadziei". 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP