11 listopada 2013 r.

W dniu 11 listopada uczniowie klas V i VI brali udział w uroczystościach Święta Niepodległości na Placu Matejki.
Podczas tego wydarzenia wysłuchali oni hymnu państwowego, apelu poległych i zobaczyli wciągnięcie flagi polskiej na maszt. Przyglądali się także nadaniu obywatelstwa polskiego obcokrajowcom zamieszkałym w Małopolsce i wysokich odznaczeń państwowych wręczanych przez prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego. Miało miejsce także złożenie kwiatów przez różne instytucje. Na zakończenie uroczystości uczniowie podziwiali defiladę wojska, policji, strażaków, straży miejskiej i konnic ułańskich przy muzyce orkiestry wojskowej. Uczniowie uczestniczyli dziś w lekcji patriotyzmu.

Maria Cygal

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.