Konkurs na Łańcuch Bożonarodzeniowy - Wyniki

W piątek, 4 grudnia rozstrzygnęliśmy konkurs na Łańcuch Bożonarodzeniowy. Ocenialiśmy zarówno długość, estetykę wykonania jak i ozdoby bożonarodzeniowe wraz z nazwami w dwóch wersjach językowych.

Wśród klas trzecich zwyciężyła klasa 3C z łańcuchem o długości 92 krokomierzy, drugie miejsce zajęła klasa 3A z łańcuchem o długości 65 krokomierzy, następna była klasa 3D z łańcuchem o długości 55 krokomierzy, wyróżnienia zdobyły klasy 3E z łańcuchem o długości 55 krokomierzy oraz 3B z łańcuchem na 30krokomierzy.
Wśród klas czwartych pierwsze miejsce zdobyła klasa 4B z łańcuchem o długości 20 krokomierzy, drugie miejsce zdobyła klasa 4C z łańcuchem o długości 10 krokomierzy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie oraz ogrom włożonej pracy, a także zachęcamy do udziału w kolejnych zabawach i konkursach.
Osobne podziękowania składam również pani Elżbiety Wiśniewskiej za pomoc w odliczaniu krokomierzy, a także dobrego ducha, którego wniosła do konkursu.

Jowita Sęczkowska
oraz nauczyciele wychowawcy klas trzecich i czwartych

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p