Klasa 2F i przedszkolaki z Publicznego Przedszkola AKUKU.

W roku szkolnym 2015/16 kontynuujemy współpracę z Publicznym Przedszkolem AKUKU. Do tej pory udało nam się zaprosić naszych młodszych kolegów wraz z ich wychowawczynią Panią Małgorzatą Finowską na zajęcia otwarte z wychowania fizycznego.

Jak można zaobserwować na zdjęciach, dzieci najpierw zwiedziły naszą szkołę. Spotkały się między innymi z naszą Panią Dyrektor Grażyną Janawą, następnie zobaczyły, jak uczniowie w klasie 1C zdobywają wiedzę. Były również gośćmi biblioteki świetlicy szkolnej. Na samych zajęciach bawiły się uczniami klasy 2F bardzo dobrze. Nasi wychowankowie stanęli na wysokości zadania, okazali wiele serdeczności i ciepła gościom. 45 minut lekcji minął w mgnieniu oka. Czas było się pożegnać, ale nie na długo. Tym razem przedszkolaki zaprosiły nas do siebie na piękne przedstawienie o jesieni. Ci mali artyści zachwycili nas swoją odwagą i talentem aktorskim. W ten pochmurny i deszczowy dzień, czas spędzony w Przedszkolu AKUKU był miły i radosny.
Na pewno w tym roku szkolnym spotkamy się nie jeden raz, o czy będziemy informować.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP