Owoce i warzywa też są atrakcyjne

Owoce i warzywa też są atrakcyjne.

O tym przekonali się uczniowie klas 1, 2 i 4, którzy uczestniczyli w projekcie przyrodniczym realizowanym przez klasę 5d z nauczycielem przyrody.

Na kółku przyrodniczym opracowano scenariusze zajęć. Trzy grupy opracowały i zrealizowały następujące warsztaty:
- Warsztaty „Owocowe ludki" przygotowali: Wiktoria Zander, Weronika Kucharczyk, Dominika Rozumek, Michał Gajda, Natalia Wójcik i Magda Kubacka;
-Warsztaty „Sałatka owocowa" przygotowali: Zuzia Gaweł, Basia Sikora, Ola Litewka, Arek Marchewka i Michał Kowal;
- Warsztaty „Szaszłyki owocowe" przygotowali Gosia Czarnik, Ola Kocerba, Marysia Znamirowska, Weronika Zarębska, Kacper Nowak;
Nasi koledzy i koleżanki chętnie uczestniczyli w zajęciach oraz przekonali że warzywa owocowe są smaczne i zdrowe. Dziękujemy klasom 1 i 2 oraz ich wychowawcom za umożliwienie przeprowadzenia warsztatów.
Zapraszamy na następne warsztaty na wiosnę!
Michał Kowal, Weronika Kucharczyk, Wiktoria Zander