Sportowe wspomnienia

24 września 2015 roku odbyła się w naszej szkole druga edycja Biegu Rodzinnego po Unii Europejskiej. Uczniowie ze swimi opiekunami po raz kolejny dopisali, godnie nas reprezentując. W finale powyższego biegu uczeń naszej szkoły wylosował rower górski. 
Gratulujemy Karolowi i dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie.
 
25 września 2015r. rozegraliśmy pierwszy w nowym roku szkolnym Turniej Piłki Ręcznej klas 6. Naszą szkołę reprezentowały dziewczynki i chłopcy. Wszyscy dzielnie walczyli a reprezentacja chłopców  zajęła I ms w turnieju. Gratulujemy.
 
A oto nasi reprezentanci na zawodach w Jesiennych Indywidualnych Biegach Przełajowych. Wyniki można prześledzić na stronie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Krakowie.
 
A to już drugi w tym roku szkolnym Turniej Piłki Ręcznej w ramach programu "Szczypiornista Szkoła''- tym razem klas 5.
 
 
17 października reprezentacja dziewcząt klas 3 rozegrała pierwsze mecze w ramach Turnieju Piłki Ręcznej w ramach projektu "Weekendy z piłką ręczną". Dziewczęta bardzo dobrze się zaprezentowały na TAURON Arenie. Gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.
 
Końcem października reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wywalczyła awans do półfinałów w Halowej Piłce Nożnej. Gratulujemy.
 
 
7 listopada 2015r. w drugiej edycji "Weekendy z piłką ręczną" dziewczęta z klas 3 i 4 uczestniczyły w zajęciach treningowych i turnieju, zajmując I miejsce. Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP