Świętujemy 11 listopada

Przeddzień Narodowego Święta Niepodległości uczniowie klas II w uroczystym apelu wyrazili swój patriotyzm i pamięć o tych, którzy walczyli o niepodległość naszego kraju. Klasa IIF przygotowała występ wokalno-taneczny w połączeniu z poezją o tematyce patriotycznej.

Nie mogło zabraknąć pieśni „Pierwsza Kadrowa”, by przypomnieć rolę Legionów Polski w walce o wolność na czele, któ-rych stanął marszałek Józef Piłsudski. Dzieci z wielkim przejęciem deklamowały wiersze. Dzięki nim wszyscy przypomnieliśmy sobie kawałek jakże bogatej przeszłości naszej Ojczyzny. Dla naszych uczniów to kolejna lekcja polskiej historii, w której dzieci aktywnie uczestniczyły.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP