Bezpieczna szkoła za gola

15 października 2015 r. odbył się długo oczekiwany przez nas turniej piłki nożnej Bezpieczna Szkoła za gola. Do zawodów, dzięki Państwa głosom, przystąpiliśmy ze złota kartą dająca nam prawo gry bez eliminacji wstępnych. Turniej pod każdym względem był doskonale zorganizowany i dostarczył wiele sportowych emocji.

Rozpoczęliśmy od losowania par systemu pucharowego, od tego momentu przegrana drużyna odpadała z rozgrywek. W pierwszym meczu zdobyliśmy zdecydowaną przewagę na boisku, a mecz zakończył się wysoką wygraną. W półfinale trafiliśmy na wymagającego przeciwnika. Bardzo dobry, zacięty mecz zakończył się remisem. O awansie do finału zadecydowały rzuty karne, które wygraliśmy.
W finale zmierzyliśmy się ze szkołą nr 153 i niestety tym razem przegraliśmy mecz.
Cieszymy się z drugiego miejsca. W nagrodę szkoła otrzymała voucher na stroje sportowe, nasz zawodnik Jan Irzyk został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, a każdy piłkarz otrzymał medal i koszulkę sportową.
Miłą niespodzianką dla uczestników było przybycie na ceremonię wręczenie nagród byłego reprezentanta Polski, aktualnego obrońcę Wisły Kraków Arkadiusza Głowackiego, który chętnie rozdawał autografy i pozował z zawodnikami do zdjęć.
Skład: Miłosz Strzeboński, Jan Irzyk, Jakub Sawicki, Dawid Waserman ,Patryk Gorczyca, Igor Hornik, KlaudiszBłaż, Patryk Kołodziej, Bartosz Matląg.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.