Bezpieczna szkoła za gola

15 października 2015 r. odbył się długo oczekiwany przez nas turniej piłki nożnej Bezpieczna Szkoła za gola. Do zawodów, dzięki Państwa głosom, przystąpiliśmy ze złota kartą dająca nam prawo gry bez eliminacji wstępnych. Turniej pod każdym względem był doskonale zorganizowany i dostarczył wiele sportowych emocji.


Rozpoczęliśmy od losowania par systemu pucharowego, od tego momentu przegrana drużyna odpadała z rozgrywek. W pierwszym meczu zdobyliśmy zdecydowaną przewagę na boisku, a mecz zakończył się wysoką wygraną. W półfinale trafiliśmy na wymagającego przeciwnika. Bardzo dobry, zacięty mecz zakończył się remisem. O awansie do finału zadecydowały rzuty karne, które wygraliśmy.
W finale zmierzyliśmy się ze szkołą nr 153 i niestety tym razem przegraliśmy mecz.
Cieszymy się z drugiego miejsca. W nagrodę szkoła otrzymała voucher na stroje sportowe, nasz zawodnik Jan Irzyk został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, a każdy piłkarz otrzymał medal i koszulkę sportową.
Miłą niespodzianką dla uczestników było przybycie na ceremonię wręczenie nagród byłego reprezentanta Polski, aktualnego obrońcę Wisły Kraków Arkadiusza Głowackiego, który chętnie rozdawał autografy i pozował z zawodnikami do zdjęć.
Skład: Miłosz Strzeboński, Jan Irzyk, Jakub Sawicki, Dawid Waserman ,Patryk Gorczyca, Igor Hornik, KlaudiszBłaż, Patryk Kołodziej, Bartosz Matląg.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP