Krakowski Bieg Rodzinny

KRAKOWSKI BIEG RODZINNY PO UNII EUROPEJSKIEJ
Serdecznie zapraszamy uczniów naszej Szkoły do udziału w biegu, który odbędzie się na boisku naszej Szkoły w dniu 24 września 2015 r. (czwartek) o godz. 17.30. Rejestracja zawodników rozpocznie się o godz. 17.00. Do startu zapraszamy pary uczeń/rodzic. Każda para, pokonując dystans 500 m, doda swój kilometr i w ten sposób wpłynie na wynik całej Szkoły. Sprawdźmy, do którego miasta Unii europejskiej uda nam się wspólnie dobiec!

Każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom i medal, a szkoła atrakcyjny sprzęt sportowy. Do wylosowania atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną jest wycieczka do Brukseli połączona ze zwiedzaniem Parlamentu Europejskiego. Losowanie nagród na podstawie kuponów odbędzie się 26 września 2015 r. (sobota) podczas Nowohuckiego Festiwalu Biegów o godz. 14.00 na stadionie MOS na os. Szklonym 39. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu nagród jest obecność podczas losowania oraz posiadanie kuponu.

plakat-3-bieg-rodzinny 1

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.