Spacery po Krakowie

W dniu 13 czerwca w ramach Spacerów po Krakowie uczniowie kl 5c i 6a odwiedzili Muzeum żywych motyli przy ul. Grodzkiej.Ogladaliśmy kokony motyli egzotycznych, z ktorych na naszych oczach pojawiały sie młode owady. Przewodniczka opowiadała nam o życiu motyli i mogliśmy je brać do ręki.

Były piękne kolorowe delikatnie łaskotały palce. Karmiono je owocami. Bardzo nam się podobało. Następnie poszliśmy na ul. Stolarską, gdzie przygotowano stoiska ambasad USA, Francji, Niemiec. Otrzymaliśmy różne gadżety i ulotki informacyjne o tych krajach. Na zakończenie poszliśmy na pożegnalne lody. Do zobaczenia na spacerach po Krakowie po wakacjach. M.Cygal 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP