I miejsce !!!! Gratulujemy

I miejsce w XXIII Edycji Sportowego Konkursu o tytuł "Najbardziej Usportowionej Szkoły" z terenu Spółdzielni Mieszkaniowej MistrzejowicePółnoc dla SP-89.
29 maja 2015r. rozegraliśmy ostanie w tym roku szkolnym zawody z SP-144 w Piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach XXIII Edycji Sportowego Konkursu o tytuł "Najbardziej Usportowionej Szkoły" z terenu Spółdzielni Mieszkaniowej Mistrzejowice Północ.

Tym razem SP-144 musiała uznać wyższość naszych drużyn - dziewczęta wygrały 17:2 a chłopcy 8:1. Dziękujemy naszej drużynie "Szczypiornista Szkoła" za dopingowanie swoich starszych koleżanek i kolegów po fachu. Zwycięstwa zapewniły nam I miejsce w XXIII Edycji Sportowego Konkursu o tytuł "Najbardziej Usportowionej Szkoły" z terenu Spółdzielni Mieszkaniowej Mistrzejowice Północ. Gratulacje dla naszych szkolnych sportowców.

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p