I miejsce !!!! Gratulujemy

I miejsce w XXIII Edycji Sportowego Konkursu o tytuł "Najbardziej Usportowionej Szkoły" z terenu Spółdzielni Mieszkaniowej MistrzejowicePółnoc dla SP-89.
29 maja 2015r. rozegraliśmy ostanie w tym roku szkolnym zawody z SP-144 w Piłce ręcznej dziewcząt i chłopców w ramach XXIII Edycji Sportowego Konkursu o tytuł "Najbardziej Usportowionej Szkoły" z terenu Spółdzielni Mieszkaniowej Mistrzejowice Północ.

Tym razem SP-144 musiała uznać wyższość naszych drużyn - dziewczęta wygrały 17:2 a chłopcy 8:1. Dziękujemy naszej drużynie "Szczypiornista Szkoła" za dopingowanie swoich starszych koleżanek i kolegów po fachu. Zwycięstwa zapewniły nam I miejsce w XXIII Edycji Sportowego Konkursu o tytuł "Najbardziej Usportowionej Szkoły" z terenu Spółdzielni Mieszkaniowej Mistrzejowice Północ. Gratulacje dla naszych szkolnych sportowców.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP