Moje ulubione danie mleczne

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Katarzyna Kos z klasy 2e, została laureatką ogółnopolskiego konkursu "Moje ulubione danie mleczne” w ramach programu "Mam kota na punkcie mleka. Kasia otrzymała aparat fotograficzny oraz udział w profesjonalnych warsztatach kulinarnych, a jej praca zostanie opublikowana w książce. Kasia wyjeżdża na warsztaty do Warszawy w dniu 15 czerwca 2015r. Z niecierpliwością czekamy na jej powrót i zdjęcia, które pokażemy na stronie internetowej szkoły.


Gratulujemy!
Jolanta Karbowniczak
Małgorzata Buchaniec

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP