Olimpiada sportowa klas I

26 maja 2015r. klasy I spotkały się na szkolnej olimpiadzie sportowej i rywalizowały w dwóch kategoriach: sześcio- i siedmiolatków. Po zapaleniu znicza olimpijskiego i oficjalnym otwarciu imprezy przez Panią Dyrektor Grażynę Janawę mieliśmy okazję podziwiać występ szkolnych cheerleaderek. Potem zawodnicy wzięli udział w rozgrzewce przy muzyce i rozpoczęły się sportowe zmagania.

Zwycięzcy Szkolnej Olimpiady Sportowej Klas I:

konkurencja

sześciolatki

siedmiolatki

Skok z miejsca

złoto - Hubert Czyż   I b

srebro - Krystian Strojny  I b

brąz - Magda Ochwat  I a

złoto - Grześ Nowak  I d

srebro - Patrycja Przybyła  I d

brąz - Kamil Myśliwiec  I c

Rzut do skrzyni

złoto - Piotr Kiełbiowski  I a

srebro - Oliwia Jarosz  I b

brąz - Julia Gądek  I b

złoto - Anna Woźnicka  I c

srebro -  Paulina Rączka  I d

brąz -  Nikola Tobok  I e

Bieg wahadłowy

złoto - Kuba Musiał  I b

srebro - Patryk Pomykała Ib

brąz - Michał Głuch  I a

złoto - Igor Bania  I c

srebro -Jagoda Jakubowska If

brąz - Bartek Jandała  I c

Rzut piłką lekarską

złoto - Wojtek Wielgus  I b

srebro - Zuzia Kwiecień  I a

brąz - Patryk Aksamit  I b

złoto - Jakub Kutyba  I c

srebro - Natalia Moskal  I d

brąz - Aleksandra Nerć  I d

Tor przeszkód

złoto - Zosia Kędziora  I b

srebro - Julia Strzępka  I a

brąz - Daria Górska  I b

złoto - Dorota Flazik  I f

srebro - Oliwia Jagielska  I c

brąz - Gabriela Chrast  I f

Strzał na bramkę

złoto - Szymon Ciukaj  I a

srebro - Jakub Soleniec  I a

brąz - Jakub Kowynia  I a

Złoto - Mateusz Kurdzikowski

srebro - Mateusz Kępa  I e

brąz - Kuba Żelasko  I f

Strong Man/ Strong Women

złoto - Filip Litewka  I b

srebro -  Szymon Mars  I a

brąz - Patrycja Cynk  I b

złoto - Filip Korbut  I d

srebro - Kuba Dzięgielewski If

brąz - Borys Bodek  I f

Skoki i czołganie

złoto - Inez Nowak  I b

srebro-Zuza Jędrzejewska Ia

brąz - Ola Dziwisz  I a

złoto - Maks Bieda  I f

srebro - Krzyś Klimczyk  I f

brąz - Natalia Ropa  I d

 

W tym roku każdy uczestnik igrzysk wykazał się niezłomną wolą walki, wytrwałością i sportową rywalizacją w duchu fair play, dlatego sędziowie olimpijscy w składzie: Madzia Kubacka, Weronika Kucharczyk, Natalia Wójcik, Dominika Rozumek, Ola Litewka, Ola Znamirowska, Michał Kowal (uczniowie klasy IV d) wyróżnili i nagrodzili każdą klasę Pucharem Mistrza Sportu 2015.
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom Szkolnej Olimpiady Sportowej Klas I!

Komunikaty

Serdecznie zapraszamy na zebrania z Rodzicami:

11.09.2019 godz. 18:00 - klasy I - IV

18.09.2019 godz. 17:00 - klasy V - VIII


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP