Kot nie ślimak, domku nie nosi

Dzieci dobrze wiedzą, że dom to wyjątkowe miejsce dla każdego człowieka. Ale przecież nie tylko ludzie potrzebują schronienia, w którym poczują się miło i bezpiecznie! Podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI ze Szkoły Podstawowej nr 89 postanowili podarować właśnie takie niezwykłe miejsca bezdomnym kotom. W całej akcji wsparła nas Fundacja Czarna Owca Pana Kota, która przekazała nam plany budowy profesjonalnych domków i materiały edukacyjne.

Spotkaliśmy się, by wspólnymi siłami zbudować kocie kwatery, ale również aby porozmawiać o pomocy zwierzętom. Nie potrzeba było wielu słów – podczas pracy nad domkami szybko zaczęliśmy myśleć z troską o przyszłych lokatorach i planowaliśmy, by w domkach było im ciepło, przytulnie i bezpiecznie.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP