Mistrzejowicka Majówka

Dnia 17 maja 2015 r. grupa uczniów klasy IF i oddziału zerowego wraz ze swoimi wychowawcami wzięła udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym w Parku Tysiąclecia. Nasi wychowankowie godnie reprezentowali szkołę prezentując występ wokalno-taneczny.

Dzieci zaśpiewały piosenki o tematyce wiosennej i pięknie zatańczyły do wybranych utworów. Niezwykle ważnym wydarzeniem na Majówce była kwesta na rzecz Hospicjum Św. Łazarza. Uczniowie ubrani w żółte koszulki z żonkilami zachęcali uczestników pikniku do ofiarności płynącej z serca. Apel najmłodszych spotkał się z wielkim odzewem. Ludzie chętnie wrzucali pieniądze do puszki i słownie wyrażali swoją aprobatę, co do słuszności tego przedsięwzięcia. Wszystkim darczyńcom dziękujemy w imieniu potrzebujących, dziękujemy również rodzicom i dzieciom za to, że poświęcili niedzielne popołudnie, by zrobić coś dobrego dla innych.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP