Mistrzejowicka Majówka

Dnia 17 maja 2015 r. grupa uczniów klasy IF i oddziału zerowego wraz ze swoimi wychowawcami wzięła udział w pikniku rodzinnym zorganizowanym w Parku Tysiąclecia. Nasi wychowankowie godnie reprezentowali szkołę prezentując występ wokalno-taneczny.

Dzieci zaśpiewały piosenki o tematyce wiosennej i pięknie zatańczyły do wybranych utworów. Niezwykle ważnym wydarzeniem na Majówce była kwesta na rzecz Hospicjum Św. Łazarza. Uczniowie ubrani w żółte koszulki z żonkilami zachęcali uczestników pikniku do ofiarności płynącej z serca. Apel najmłodszych spotkał się z wielkim odzewem. Ludzie chętnie wrzucali pieniądze do puszki i słownie wyrażali swoją aprobatę, co do słuszności tego przedsięwzięcia. Wszystkim darczyńcom dziękujemy w imieniu potrzebujących, dziękujemy również rodzicom i dzieciom za to, że poświęcili niedzielne popołudnie, by zrobić coś dobrego dla innych.