Podwieczorek odkrywców

W pewien styczniowy wieczór tutorzy i podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI spotkali się na „Podwieczorku odkrywców”, by rozsmakować się w nauce… oraz innych słodkościach. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć zaskakujące eksperymenty oraz samodzielnie przygotować własne doświadczenia. Ogień, który nie parzy, woda, która nie wsiąka albo ciecz, która jest jednocześnie ciałem stałym – to wszystko młodzi odkrywcy mogli zbadać w SP89.
Nowo nabytą wiedzę uczestnicy od razu przetestowali w konkursie, w którym czaiły się tak podchwytliwe pytania, jak na przykład „co zabarwiło ciecz nienewtonowską na granatowo?”. Wyniki przeszły oczekiwania organizatorów: każdy uczestnik bez trudu poradził sobie z konkursem! Był to ostateczny dowód na to, że wszyscy zasłużyli na pyszny podwieczorek i pamiątkowe dyplomy. 
 
Oprócz wypieków przygotowanych przez tutorki podwieczorek umiliły nam słodkości, które dostaliśmy od mieszkańców Domu Opieki Społecznej w Batowicach w podziękowaniu za kartki świąteczne wykonane podczas ostatniego wydarzenia. 

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP