Akademia Przyszłości świątecznie

Grudzień od razu kojarzy się z Wigilią, rodziną i ciepłem domowego ogniska. Niestety nie wszyscy mogą cieszyć się w pełni z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Są to między innymi osoby mieszkające w domach opieki społecznej – często schorowane i samotne…

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI postanowiła wywołać uśmiech na twarzach pensjonariuszy! Podopieczni programu wraz z tutorami ze Szkoły Podstawowej nr 89 stworzyli pięćdziesiąt siedem niesamowitych kartek świątecznych dla mieszkańców Domu Opieki Społecznej w Batowicach. Jesteśmy pewni, że tego rodzaju podarunek od serca znakomicie spełnił swoją rolę!  

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP