Pieśni patriotyczne

Dnia 9 listopada w naszej szkole odbył się apel poświęcony 96 rocznicyodzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji nauczyciele muzyki i historii zorganizowali wspólną lekcję śpiewu pieśni patriotycznych, przeplataną występami solistek:

Patrycja Wójcik zaśpiewała "Tango na głos i jeszcze jeden głos", Natalia Wójcik -"Krakowiaka kosynierów", Dominika Czub - "Pąki białych róż", Julia Cichy - "Kadrówkę", a Natalia Mularczyk - "Wojenko, wojenko". Wystąpił również duet wokalno-gitarowy Julia Pasik i Klaudia Hejnold, który wykonał pieśń pt. "Ojczyzno ma". Uroczystości towarzyszyła bardzo podniosła atmosfera.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP