The Bat Kid

W dniu 21 listopada 2014 roku 23 uczniów klas 4 i 5 uczestniczyło w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "The Bat Kid ". "The Bat Kid" jest konkursem w rozumieniu ze słuchu przeznaczonym dla uczniów szkół podstawowych.

Jest to druga edycja w naszej szkole - w roku ubiegłym rywalizowali czwartoklasiści.Test został pomyślany w ten sposób, aby istniała gradacja trudności od podstawowej po wykraczającą poza program szkoły podstawowej. Jest on ciekawym wyzwaniem tym bardziej, że czeka nas sprawdzian szóstoklasisty w dużej części oparty na rozumieniu ze słuchu. Mimo dość wysokiego stopnia trudności mamy nadzieję na dobre wyniki i czekamy na ich ogłoszenie na początku stycznia.

Agata Lasoń

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP