Rodzina razem się trzyma

RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA, BO WIĄŻE JĄ MIŁOŚCI NIĆ, TEJ NICI NIE PRZERWIE NIC
3 listopada 2014r. w poniedziałek w naszej szkole odbyła się IV edycja spotkań integracyjnych z cyklu "Razem w domu i w szkole” pod hasłem "Rodzina razem się trzyma”.
Rodzina jest najważniejsza na świecie! – co do tego nie ma wątpliwości żadne dziecko. Celem spotkania była wspólna wielopokoleniowa zabawa w szkole, która też może być miejscem zabaw.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 1a, 1b, 1c, 1d , 1e i 1f, wychowawcy tych klas: Jolanta Karbowniczak, Jolanta Kozłowska, Agata Janczura, Ewa Jamka, Małgorzata Nowak i Anna Majkowska oraz rodzice.
Spotkanie było wyjątkowo udane. Rodzice i uczniowie rywalizowali w konkurencjach przyrodniczych, matematycznych, polonistycznych, muzycznych i sportowych. Wszyscy zostali nagrodzenie dyplomami, słodyczami oraz małopolskimi jabłkami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.
Dziękujemy dzieciom, wychowawcom i rodzicom za liczny udział w spotkaniu.
Zapraszamy na kolejna edycję w przyszłym roku.
Organizatorzy:
Alicja Klimek, Wioletta Bętkowska, Renata Wójcik, Zbigniew Tenerowicz, Robert Kępa oraz wychowawcy klas 1.

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p