Wypisz wymaluj kota - wyniki

Wyniki Ogólnopolskiego konkursu "Wypisz wymaluj kota”
Konkurs odbył się pod koniec czerwca 2014r. i zakończył się wielkim sukcesem uczniów naszej szkoły: uczennicy Gabrieli Cholewy (z ubiegłej kl. 3a) i Szymona Konopki (z ubiegłej kl. 3b) w  ogólnopolskim konkursie literackim "Wypisz wymaluj super kota” w ramach programu "Mam kota na punkcie mleka''.

Gabrysia i Szymon stworzyli opowieść o przygodach kota Mleczysława, który jest fanem mleka i jego przetworów. Wymyślili ciekawe historyjki z super kotem w roli głównej i przedstawili je w formie komiksu, a następnie zilustrowali autorskim rysunkiem. Doceniona została nie tylko dziecięca fantazja, ale również wiedza uczniów na temat walorów mleka oraz korzyści jakie płyną z jego spożywania. Gabrysia i Szymon otyrzymali wyróżnienia i tym samym przyczynili się do promocji naszej szkoły w kraju. Gratulujemy!

zdjęcie0152

 

Osoby odpowiedzialne za realizację programu w szkole:
Jolanta Karbowniczak i Małgorzata Buchaniec.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP